Минулого року компанія «Вімші» проводила змагання з баскетболу.Були дві команди, Black Team та Blue Team.

Матч розпочався приблизно о чверть на восьму, і весь персонал підбадьорював, усі вставали, люди співали, і всім було цікаво, яка команда переможе.
Дві команди вибігли на паркет, арбітр дав свисток, і гра почалася.Баскетбольна гра ділиться на дві половини, а кожна половина ділиться на дві чверті.Між таймами є відпочинок.Протягом перших п’яти хвилин другого тайму рахунок був прив'язаний від того, що в грі був дуже захоплюючим.Спочатку одна команда створила кошик, потім інша.
Хоча чорний був слабкішим за блакитну команду, але мені все одно подобаються, тому що члени команди Чорного завжди боролися за матч, вони ніколи не здаються!

Новини-3

М'яч вдарився об край кошика і, здавалося, на мить завис там, а потім провалився крізь кошик.Свист підірвав, і гра закінчилася.Чорна команда перемогла з рахунком 70:68.
Це була справді чудова гра, нарешті чорна команда виграла перше місце, і ми всі їх тепло привітали.Це справді втілювало спортивний дух командної роботи.
Колеги компанії Vimshi зазвичай грають у баскетбол після роботи, а також у вихідні дні.Ми відчуваємо себе дуже щасливими, коли передаємо мій м'яч своїм друзям.Ми завжди підбадьорюємо, коли виграємо ігри.

Ми сподіваємося, що колись у майбутньому ми зможемо грати в баскетбол так само добре, як Яо Мін.
Гра в баскетбол може принести хороші стосунки між колегами, ми дізналися, що таке командна робота від гри в баскетбол.Ми дізналися, що нам завжди потрібно намагатися зробити все можливе, незалежно від матчу чи повсякденного життя.
Спортивна зустріч закінчилася.Усі ми були дуже щасливі.Таким чином у нас був дуже захоплюючий день!